Про весілля

У кожного з вас в житті настає цей важливий памятний День. День вашого весілля. І в цей День ви очікуєте чогось неповторного, неймовірного та унікального. Кожне весілля є індивідуальним. День, коли пара скріплює свій союз узами шлюбу, початок нового спільного життя, коли народжується нова сімя, День коли двоє людей стають одним єдиним цілим. І саме до організації весілля треба підійти з особливою відповідальністю. Адже ваша історія кохання унікальна та неповторна. Вона одна така на цілому світі. Отож давайте разом відтворимо її у кожній деталі вашого Дня. І нехай ваша любов буде написана лише на білому аркуші, а поміж рядків пробігатиме віра, надія та любов.


Заповнити бриф Зв'язатись з нами

Оформлення свят

Інколи нам здається, що наше свято, яке ми плануємо є найважливішою подією у світі. Чи то день народження, чи то річниця кохання, ювілей одного з батьків, весільна церемонія тощо. А знаєте у чому секрет? Так воно насправді і є! Кожне ваше свято для нас є такою ж самою важливою подією як і для вас. А від успішної організації свята залежить ваш настрій та настрій ваших гостей. Одним із найважливіших аспектів будь якого заходу завжди залишатиметься декор. Оформлення свята це дуже відповідальна та кропітка праця. Кожний декоратор підлаштовується під «виновника свята». Під його характер, уподобання, та саме головне очікування від святкування. Наша команда пропрацює кожну деталь при оформленні вашого свята. Розробить індивідуальний ескіз саме для вас. Ми використовуємо тільки якісні та трендові елементи декору, та саме ті, які будуть вам до вподоби.


Заповнити бриф Зв'язатись з нами

День народження

Ви плануєте святкування Дня народження? Це ми любимо найбільше! Наша команда запропонує вам найтрендовіші варіанти святкування днів народжень. Допоможемо в оформленні свята, підберемо ведучих та складемо разом сценарій вашого дня народження. І повірте, нам краще за всіх відомо, як важко не нервувати на своєму дні народженні, коли сам все організовуєш. Коли хочеться і відпочити і гостям догодити. Ох ж ці дні народження!! ))


Заповнити бриф Зв'язатись з нами